| Malzeme yapısı | 70gsm şeffaf pp dokuma kumaş bopp laminasyonlu |
| Baskı | gravür Baskı 1-10 renk |
| Boyut | 35cm Gx58cm Y veya Özel |
| Tip | üst Ağız Soğuk Kesim Alt: Tek Katlı Katlama Çift Dikiş |
| Ağırlık | 68g/ Adet veya Özel Kalınlık |
| Plaka Üretim Ücreti | 60 USD / renk başına her iki taraf |
| Asgari Sipariş Miktarı (ASO) | 5000 adet |
| Ambalaj | 5 kg 10 kg 15 kg 25 kg 50 kg |
| Tasarım | müşteri için ücretsiz sanat tasarımı yapabiliriz |
| Ambalaj | 300 adet-500 adet / balya veya paletli; özelleştirilmiş paket |
| Uygulama | Kömür / un / mısır / evcil hayvan maması / hayvan yemi / gübre / kum / tohum / şeker vb. ambalajlamada kullanılır. Ayrıca depolama için de uygundur ve |
| taşıma. |



